Het nieuwe jaar begon niet helemaal lekker, ook na Kerst bleven we ziekjes maar probeerden we er wel het beste van te maken omdat Bibi vakantie had en zij was topfit. Kijk je weer mee?


De winters in Spanje zijn mild en over het algemeen net iets warmer en zonniger dan in Nederland. De zon is er wel maar toch is het nu koud, af en toe pakken we even wat warmte door een plekje in de zon en uit de wind in de tuin op te zoeken. Neusspray is mijn beste vriend deze week, hij zorgt ervoor dat ik toch nog een beetje normaal kan ademhalen.


Bibi en ik bakken samen weer een brood maar dit keer mislukt het een beetje. Komt misschien ook wel doordat ik wat ongeduldig was en het deeg niet lang genoeg heb laten rijzen.
Op oudjaarsavond waren we eigenlijk uitgenodigd voor een feestje bij vrienden maar helaas voelen we ons beide zo ziek dat we niet gaan. We liggen uiteindelijk al vroeg in bed, vuurwerk wordt er hier toch niet afgestoken dus we missen niks. Om 12 uur wensen we elkaar nog even snel een gelukkig nieuwjaar en daarmee sluiten we 2024 af. Het was een prima jaar!


De kerstboom mag nog even blijven staan tot 7 januari. De 6e vieren we nog driekoningen en daarna gaat hij echt weer de schuur in. Bibi heeft van onze lieve buren Javier en Puri nog kerstcadeautjes gekregen en de schilderset wordt direct in gebruik genomen. Knutselen, tekenen en schilderen, ze vindt het allemaal even leuk.


Kleine Javier, de kleinzoon van de buren, heeft een stoere motor van de Kerstman gekregen en hij nodigt Bibi uit voor een ritje. Dikke pret!
Aan het einde van de week voelen we ons allebei iets beter en daarom gaan we er even op uit. We rijden naar Santa Pola en gaan onder andere even naar het aquarium. Niet heel indrukwekkend maar best leuk en bovendien is de toegang gratis.


Wat een lelijkerds he?! De octopus is wel heel grappig trouwens, hij bleef me volgen toen ik langs zijn aquarium liep.
We begonnen het nieuwe jaar dus niet heel feestelijk maar deden het deze week rustig aan. Tot volgende week!