De wekker gaat vreselijk vroeg op deze zondagmorgen want ik ga werken voor Look Good Feel Better. Het is 7 uur.
Samen met een collega en een aantal visagistes van de make up school van Mieke Petiet ben ik in Utrecht op het I Love Beauty Event van Cynthia, aka MissLipgloss.
Net voordat de deuren open gaan komt Cynthia nog even langs en kletsen we heel even naar dan moeten we toch echt vol aan de bak.
Op onze stand kunnen de bezoeksters een mooie make up aan laten brengen en geven we natuurlijk informatie over wat we doen. Daarnaast zijn er verschillende workshops waarvoor je voor 3 euro een kaartje kunt kopen en deze opbrengst komt ten goede aan de workshops die wij aan patiënten geven.
Leco on stage.
Meer foto’s dan dit maakte ik niet maar dat is natuurlijk een goed teken! Het was een hectische, drukke en vooral een fijne dag. Om 6 uur ruimen we de stand leeg.
Romy scoort nog even snel een mega I Love Beauty ballon waarvan ik zeker weet dat die in onze auto past. Waarvan hier het bewijs. Rond 9 uur zijn we thuis en ploffen we uitgeput op de bank. Welterusten!